کلپوسکوپی

سرطان رحم می تواند تا 10 سال بدون علامت باشد و عوارض خاصی از خود نشان ندهد.

سرطان رحم قبل از آنکه به مرحله بدخیمی برسد ، مدت زیادی زمان می برد؛ از این رو زنان با مراجعه به موقع و سریع به پزشکان می توانند از پیشرفت این بیماری جلوگیری کنند.

تمام زنانی که ازدواج کرده اند چه در سنین باروری هستند و چه در دوران پس از یائسگی بسر می برند باید سالی یکبار آزمایش 'پاپ اسمیر' - نوعی آزمایش برای بررسی سلول های بیمار- را انجام دهند. اگر اختلالی در آزمایش 'پاپ اسمیر' مشاهده شود آنگاه باید از روش تشخیصی تکمیلی 'کلپوسکوپی' -نوعی آزمایش مشاهده ضایعات سرطانی- برای تشخیص سرطان استفاده شود. در اینگونه آزمایش ها ضایعات تا 40 برابر بزرگ تر دیده می شوند.

/ 1 نظر / 78 بازدید
ادهم چمانی

با سلام، دوست گرامی شما اين فرصت استثنايی را داريد تا با تبادل لينک با سايت آگهی آنلاين به صورت 100% رايگان نسبت به افزايش بازديد کننده های وبلاگ خود اقدام نماييد. لطفا پس از قرار دادن لينک سايت آگهی آنلاين به آدرس http://www.agahionline.biz تحت عنوان "تبليغات رايگان آگهی آنلاين" در وبلاگ خود مراتب را از طريق ايميل info@agahionline.biz به مديريت سايت اطلاع دهيد تا در اسرع وقت نسبت به درج لينک وبلاگ شما در ميان وبلاگهای برگزيده سايت اقدام گردد. با تشکر مديريت سايت آگهی آنلاين http://www.agahionline.biz [گل]